Zestawienie zgłoszonych Podwykonawców, Usługodawców i Dostawców:

1. MULTICONSULT POLSKA Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa  – Usługodawca

2. GLOBAL EAST S.C.
ul. Plażowa 67, 15-017 Białystok  – dalszy Usługodawca

3. NATURPROJEKT  
ul. Zielonej Łąki 31, 05-830 Nadarzyn – dalszy Usługodawca

4. ARINET Grzegorz Kowalczyk
ul. Toszecka 102, 44-117 Gliwice – dalszy Usługodawca

5. PARR Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 11, 05-816 Michałowice – dalszy Usługodawca

6. Blue Pipe Konrad Stelmasiak
Al.wyścigowa 14 m 516, 02-681 Warszawa – dalszy Usługodawca

7. LH Engineering Sp z o.o.
ul. Warszawska 110 28-366 Małgoszcz – dalszy Usługodawca

8. Pracownia Geologiczno-Inżynierska Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Obywatelska 102/104 lok. 305, 94-104 Łódź – dalszy Usługodawca

9. GEOKON Rafał Uliniarz
ul. Gottgera 17/9 44-100 Gliwice – dalszy Usługodawca

10. THOMAS-Kozierski Consulting
ul.Kurpiowska 6/1, 45-819 Opole – Usługodawca

11. 3 PASY Konrad Turski
Drutarnia 4, 26-200 Końskie – Usługodawca

12. POLMOST PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Leszczynowa 20, 52-436 Wrocław – dalszy Usługodawca

13. Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Damroki 1, lok. F6, F7, 80-177 Gdańsk – dalszy Usługodawca

14. M3M Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Spacerowa 74, 83-110 Knybawa – dalszy Usługodawca

15. V2B Poland Maciej Krajewski
ul. Józefa Sowińskiego 21 40-018 Katowice – Usługodawca

16. Konsorcjum firm reprezentowanych przez Lidera APM PRO Sp. z o.o.
ul. Barska 70 43-300 Bielsko Biała – Podwykonawca  robót budowlanych

17. KA-RO Sp. z o.o.
ul. Myśliborska 98E/140  03-185 Warszawa – Usługodawca

18. Projektowanie i Wykonawstwo Obiektów Mostowych  POMOST s.c.
ul. Wynalazek 4B, 02-677  Warszawa – Usługodawca

19. Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
ul. Migdałowa 4, 02-796  Warszawa – Usługodawca

20. SAPPER SUPPORT Sp. z o.o.
ul. Okrężna 8, 44-100  Gliwice – Usługodawca

21. Pracownia Archeologii Terenowej Adam Kostrzoń 
ul. Skarbka z Gór 23C/26,  03-287 Warszawa – Usługodawca

22. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane NOWUM 
ul. Mariana Smoluchowskiego 5 ,  20-474 Lublin – Podwykonawca  robót budowlanych

23. SCAN ROAD Sp. z.o.o.
Pałapus Szlachecki 4a, 07-300 Ostrów Mazowiecka – Usługodawca

24. FREZBUD Wiesław Barwiński 
Annobór-Kolonia 1D, 21-100 Lubartów – Podwykonawca  robót budowlanych

25. FPP ENVIRO Sp. z o.o. 
ul. Grójecka 194 lok. 169, 02-390 Warszawa – Usługodawca

26.Konsorcjum firm reprezentowanych przez  Lidera Wodociągi Wiejskie Sp z o.o.
ul. Akademicka 18, 18-402 Łomża – Podwykonawca robót budowlanych

27.GOLDNER sp. z o.o.
ul. Abramowicka 39, 20-442 Lublin – Podwykonawca robót budowlanych

28.PIK Wawrzyńczyk, Stopiński, Gabryś s.c.
ul. Kupiecka 10,, 52-427 Wrocław – Usługodawca

29. INNOWO sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 89 lok. 43, 02-001 Warszawa – Usługodawca

30. JAKSA sp. z o.o. sp. k.
ul. Marii Konopnickiej 30, 32-200 Miechów –  Usługodawca

31. Unimex Zenon Paryska, Krzysztof Paryska Sp. j.
ul. Nowy Świat 1, 18-210 Szepietowo  –  Dostawca

32. THOMAS CEMENTY Sp.  z o.o.
Zawodzie 20A, 02-981 Warszawa –  Dostawca

33. PKP CARGO S.A. Centralny Zakład Spółki
ul. Przyce 17, 01-252 Warszawa – Usługodawca

34. KOPALNIA WAPIENIA  MORAWICA S.A. 
ul. Górnicza 42, 26-026  Morawica – Dostawca

35. PHU ANNA Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński Sp. J. 
ul. Sitarska 18, 18-300 Zambrów –  Podwykonawca robót budowlanych

36. PHU TELKOP S.C. M. Lutyński M. Lutyński
ul. Sejneńska 83, 16-400 Suwałki – Podwykonawca robót budowlanych

37. PUH EL-KAM Michał Modzelewski
ul. Przemysłowa 2, 18-400  Łomża – Podwykonawca robót budowlanych

38. POLBUD – POMORZE Sp z o.o.
Łącko 18, 88-170 Pakość – Podwykonawca robót budowlanych